Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Superveteran.cz internetový portál o veteránech

Automobiloví veteráni jsou velmi oblíbeným koníčkem. Kolem nich se často tvoří silné komunity majitelů i pouhých obdivovatelů, kteří každoročně navštíví i několik různých veterán srazů, kde se chtějí pochlubit svým miláčkem na čtyřech kolech, nebo obdivovat to, čím se přijeli pochlubit ostatní. Pro všechny milovníky veteránských vozů je tu nový web Superveteran.cz - místo, kde se všichni milovníci starých vozů spojí. Co na něm najdete?

Neunikne vám žádná veterán akce

Málokoho asi baví hýčkat si svůj klenot jenom doma v garáži. Jak už jsme říkali, veteránských srazů se koná nespočet. Abyste se v tom lépe vyznali, je tu připraven praktický kalendář událostí, které můžete nejenom prohlížet, ale také sami vkládat. Vy ani nikdo jiný tak už nezmešká veterán akce, kterou by chtěl navštívit. Všechny události si zde můžete zobrazit prostřednictvím přehledného kalendáře po měsících.

Nebo naopak víte o něčem, co tu ještě zaznamenané není? Nenechávejte si to pro sebe a podělte se s ostatními. Přidání události do kalendáře zabere maximálně pár minut a spoustě fanoušků udělá radost. Na srazech se totiž často dají nejenom obdivovat veteráni ostatních, ale někdy také sehnat cenné náhradní díly či relikvie, které potřebujete pro svůj vůz.

Veterán inzerce – vyberte si podle sebe

Chtěli byste si koupit svůj vlastní veterán nebo naopak některý ze svých naleštěných kousků pustit do světa, abyste udělali místo jinému? Tady jste správně. Veterán inzerce je členěná na automobily, motocykly, jízdní kola a ostatní položky. Ke koupi i k prodeji jsou tu nejen celá vozidla nebo náhradní díly k nim, ale také mnohdy nesehnatelné doklady, cenná literatura, nebo pro méně movité fanoušky, kteří si nemohou pomýšlet na koupi celého vozu, také modely veteránů. V záložce Ostatní pak najdete inzerci nabízející renovace a opravy, ale také oblečení, které může jízdě veteránem dodat úplně nový nádech.

Líbí se vám tento článek?

Můžete ho snadno sdílet na sociálních sítích se svými přáteli.

Facebook Twitter Google+