Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pravidla inzerce na portálu Superveteran.cz

Níže uvedené pravidla tvoří úplnou dohodu mezi Vámi a provozovatelem serveru superveteran.cz. Přístupem na tento server a prohlížením stránek potvrzujete, že jste tyto podmínky četli a rozuměli jim, a vyjadřujete tak svůj souhlas s tím, že s nimi souhlasíte a budete jednat v souladu s příslušnými zákony a nařízeními včetně příslušných právních předpisů.

Dodržujte zákony ČR.

Inzeráty musí být zařazeny do správných kategorií.

Inzeráty nesmí obsahovat adresu na konkurenční inzertní server.

Za porušení pravidel na webovém portálu Superveteran.cz považujeme také několikanásobné vkládání stejného, nebo podobného inzerátu do stejné sekce. Uživatelé, kteří toto pravidlo nebudou dodržovat se vystavují riziku, že bude zablokován přistup na portál Superveteran.cz

Každý inzerát se snažte zařadit do správné kategorie, či podkategorie.

Správce Superveteran.cz má právo odstranit kterýkoliv obsah webu, jež je podle jeho názoru nevhodný, v rozporu se slušnými mravy nebo se zákony ČR.

Správce Superveteran.cz zároveň si vyhrazuje právo smazat, nebo jinak znemožnit přístup uživatelům, kteří se neřídí pravidly a provozními podmínkami.

Inzerát musí obsahovat zásadní informace o nabízené či poptávané věci

vyvarujte se, prosím, urážlivých výroků, které jsou v rozporu s obecnou slušností a právním řádem České republiky.

Rozlišujte firemní, nebo soukromí inzerát

Inzerujte pouze konkrétní zboží a služby

Zákaz propagace konkurence

Zákaz animovaných obrázků